Telli endale privaatne matk!

Eripakkumine kõigile matkahuvilistele!

Oled ammu soovinud matkale minna, aga üritus toimub alati ebasobival ajal? Või on hoopis distantsid liiga pikad? Igatahes, nüüd oled just Sina see, kes saab koostöös TrekZone matkakonsultandiga otsustada matka toimumisaja, kestvuse, päevadistantsid ja kõik muu juurdekuuluva. Isegi kaaslased valid ise - võid tulla üksi või kutsuda kaasa kuni 8 sõpra ja seda kõike väga mõistliku hinna eest:

Kus ja millal? - Ise valid!

Hinnatabel

Tabelis on toodud hinnad kahe esimese matkapäeva kohta. Kuna TrekZone soosib pikemaid matkasid, kehtib alates kolmandast matkapäevast 50% soodustus. Oletades, et 10-liikmeline matkagrupp soovib 14 päevaga läbida Oandu - Ikla matkatee ilma täiendavate lisateenusteta, tuleb baashind ligikaudu vaid 12€ inimese kohta päevas!


Grupi suurus Päeva hind
E-R*
Päeva hind
R-P**
1-4 inimest 100 € 120 €
5-7 inimest 22 €/in 26 €/in
8-10 inimest 20 €/in 24 €/in
üle 10 inimese Kokkuleppel Kokkuleppel

* Reede ja päev enne riigipüha viimase matkapäevana läheb arvesse soodsama tariifiga

** Riigipühad ja neile eelnev päev lähevad arvesse nädalavahetuse tariifiga

Küsi hinnapakkumist juba täna!

Hind sisaldab matkaeelset konsultatsiooni ja planeerimist, matkajuhi teenust, igakülgset abi, praktilisi koolitusi ning vajalikku nõustamist matka kestel. Väljaspool Harjumaad algava ja/või lõppeva matka hinnale võib lisanduda matkajuhi transpordikulu. Minimaalseks nõudeks matka kestvusele on vähemalt üks (väli)ööbimine, hinnakujundusel läheb arvesse ööbimiste arv +1.


Soovite lisaks veel...

Kõikidele erisoovidele leiame koostööpartnerite kaasabil lahendused, edastage need meile oma hinnapäringuga!


Parimad elamused ootavad väljaspool mugavustsooni!