Loading

Elu algab väljaspool mugavustsooni

Küsi pakkumist!

Privaatne matk sobib igaühe võimetele

Kas oled kunagi omal käel matka ette võtnud? Tõenäoliselt mitte... Siis Sa ehk ei teagi, et matkama minek võib osutuda arvatust oluliselt keerulisemaks, kui puudub varasem matka planeerimise kogemus. Kuidas määrata endale jalgsimatkamiseks sobiv päevane teekond, vajalik toidukogus ja matkavarustus, kui mitmepäevane jalgsimatk on siiani eksisteerinud ainult unistustes?

Siin tulebki appi TrekZone laialdaste kogemuste ja oskustega matkajuht, kes aitab koostada just tellija võimetele sobiva matka. Meie matkajuht on läbinud vajalikud koolitused matkade ettevalmistamiseks ja teostamiseks, mille tõendamiseks omab ka vastavat ametlikku kutsetunnistust ning TrekZone OÜ on ka Eesti Matkaliidu liikmesorganisatsioon. Kokkuvõtteks võib öelda, et TrekZone giidiga matkad kindlalt ja turvaliselt kokkulepitud sihtpunkti!

Kus ja millal? - Ise valid!

Hinnatabel

Tabelis on toodud hinnad kehtivad kahe esimese matkapäeva kohta Eestis toimuvatele matkadele. Kuna TrekZone soosingus on pikemad matkad, kehtib alates kolmandast matkapäevast 50% soodustus. Oletades, et 10-liikmeline matkagrupp soovib 14 päevaga läbida Oandu - Ikla matkatee ilma lisateenusteta, tuleb matka baashind ligikaudu vaid 18€ inimese kohta päevas!

Grupi suurus Päeva hind E-R* Päeva hind R-P**
1-4 inimest 150 € 180 €
5-7 inimest 33 €/in 39 €/in
8-10 inimest 30 €/in 36 €/in
üle 10 inimese Kokkuleppel Kokkuleppel

* Reede ja päev enne riigipüha viimase matkapäevana läheb arvesse soodsama tariifiga

** Riigipühad ja neile eelnev päev lähevad arvesse nädalavahetuse tariifiga

Soovid matkata hoopis Soomes? Vaata järele, kui vahvaid maastikke ja teekondi pakume Teile Repovesi, Sipoonkorpi, Nuuksio rahvusparkides ning Ilvesreitti radadel ja lepime detailides kokku.

Küsi hinnapakkumist juba täna!

Hind sisaldab matkaeelset konsultatsiooni ja planeerimist, matkajuhi teenust, igakülgset abi, praktilisi koolitusi ning vajalikku nõustamist matka kestel. Väljaspool Harjumaad algava ja/või lõppeva matka hinnale võib lisanduda matkajuhi transpordikulu. Minimaalseks nõudeks matka kestvusele on vähemalt üks (väli)ööbimine, hinnakujundusel läheb arvesse ööbimiste arv +1.


Soovite lisaks veel...

  • toitlustust?
  • pagasivedu?
  • transporti matka alguspunkti ja/või lõpp-punktist tagasi?
  • rentida puuduvat varustust?
  • midagi muud?

Parimate veematkade korraldamisel tuleb meile appi tubli koostööpartner Kanuu ja Kahvel, kes pakub ka kümblustünni renti ning parimat toitlustust otse sündmuskohal, metsikus looduses.


Parimad elamused ootavad väljaspool mugavustsooni!

Meie koostööpartnerid

Üksi saab kiiremini, koos jõuab kaugemale